O Planet Ayurveda

  Společnost Planet Ayurveda postupuje při přípravě svých bylinný produktů striktně podle prastaré Ajurvédy. Všechny výživové doplňky jsou připraveny z bylin na základě receptů ověřených časem. Poskytujeme výživové doplňky s výjimečným vlivem na celkové zdraví. Do široké škály přírodních přípravků značek Planet Ayurveda patří bylinné čaje a přípravky, které jsou doporučovány pro léčbu široké škály chorob. Všechny  přípravky jsou připraveny podle standardizovaných přírodních receptů. Každý produkt je vytvořen z čistých rostlinných extraktů a každý z nich je přísně testován na čistotu a obsah účinných látek – podívejte se na video O standardizovaných extraktech. Trh je plný různých výživových doplňků a přírodních léčiv na různé zdravotní problémy. My v Planet Ayurveda klademe velký důraz na to, abychom vytvořili co nejúčinnější přírodní produkty a zejména aby jejich užívání přineslo zřetelné výsledky v brzké době.

 ZELENÁ ZÓNA

Společnost Planet Ayurveda pěstuje svoje byliny a dále je zpracovává v tzv. "Zelené zóně" blízko panenské krajiny Himalájí. O nezatíženosti hlavních pěstitelských oblastí  těžkými kovy a jinými škodlivými složkami svědčí i fakt, že všechny výrobky, které nabízíme, jednoznačně splnily přísné normy Evropské unie pro obsah těžkých kovů (arzén, kobalt, rtuť a olovo).

Pohled z okna sídla společnosti Krishna Herbal - Planet Ayurveda

 

ISO CERTIFIKÁT

V roce 2012 získala společnost Planet Ayurveda ISO certifikát Systém řízení jakosti 9001: 2008 přidělený za činnost v oblasti zpracování a vývozu produktů a marketingu.

 ISO_9001-2008_Certificate_Planet_Ayurveda_20151Planet_Ayurveda_ISO_cerrtificate

 

GMP – Good Manufacturing Practices - Certifikát

V dubnu 2015 získala Planet Ayurveda certifikát GMP (Good Manufacturing Practices  - Certifikát správné výrobní praxe).

GMP je systém přísných pravidel, podle nichž musí výrobci léků a výživných doplňků postupovat. Patří do nich povinné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a další činnosti směřující k tomu, aby byla zajištěna bezpečnost výrobků, jejich správná výroba a kontrola, jejich nezávadnost a účinnost. Certifikát GMP zaručuje nejvyšší stupeň při zpracování a výrobě přípravků. Certifikát GMP se uděluje pouze výrobcům, kteří dodržují správnou výrobní praxi. Musí si vybírat kvalitní dodavatele surovin, ověřovat kvalitu surovin, sledovat výrobu extraktů, na mezistupních výroby ověřovat, zda produkty splňují požadované vlastnosti atd. Certifikát GMP tedy potvrzuje, že daný výrobce splňuje přísná kritéria používaná při výrobě a kontrole léčiv.

 

Planet_Ayurveda_GMP_1Planet_Ayurveda_GMP_2

  

Pro Vás jako zákazníky je zaručeno, že produkt není kontaminován a že byl vyroben v profesionálně podrobně kontrolovaných výrobních podmínkách.

 

 Všechny produkty dodávané do České republiky zároveň splňují přísné laboratorní předpisy EU týkající se obsahu těžkých kovů, mikrobiologie (salmonella, e.coli) a PAU (polyaromatických uhlovodíků)