Odborníci Planet Ayurveda

vikramDr. Vikram Chauhan je vystudovaným lékařem ájurvédské medicíny a expertem na konzultace v oblasti ájurvédské medicíny. Pochází z Indie. Má obrovské zkušenosti s bylinami a jejich použitím. Byl přizván do různých národních i mezinárodních televizí, napsal množství článků týkajících se zdraví do mezinárodních novin. Vytvořil a prezentoval přednášky na různých národních i mezinárodních fórech a kongresech.

Dr. Vikram vede od r. 1999 svoji ájurvédskou kliniku v Chandigarh, v Indii. Je expertem na pulzní diagnostiku, diagnostiku na základě změn na jazyku, farmakologii bylin (dravyaguna) a ajurvédskou léčbu akutních a chronických komplikovaných onemocnění, jako je například selhání ledvin, selhání jater, podpůrné programy pro léčbu rakoviny, detoxikační programy, astma, alergie, myopatie a různá nervová onemocnění.

Také navštěvuje distributory svých produktů po světě a poskytuje jim konzultace, připravuje semináře a lekce. V současnosti vede 1 výrobní společnost, 1 exportní obchodní společnost, svoji ajurvédskou kliniku ve městě Chandigarh v Indii a nabízí zdarma ajurvédské konzultace pro své pacienty online.

meenakshiVe společnosti Planet Ayurveda je Dr. Meenakshi Chauhan ájurvédskou lékařkou. Je vůdčí osobností při vytváření mnohých bylinných produktů. Je známou expertkou na ajurvédskou medicínu ve městě Chandigarh. Vede svou kliniku, kde ji navštěvují pacienti z celého světa.

Je doktorkou ájurvédské medicíny (Bamse, Bachelor of Ayurvedic Medicine and Surgery), přičemž získala zlatou medaili za první místo při absolvování tohoto studia.

 

 

madan

Dr. Madan Gulati je jedním z nejlepších ajurvédských lékařů ve městě Chandigarh, v Severní Indii. Specializuje se především na léčbu komplikovaných případů. Vede své vlastní zdravotní centrum.

Má akademický titul BAMS (Bachelor of Ayurvedic Medicine and Surgery) se ziskem zlaté medaile za ukončení studií. Je zástupcem ředitele a vedoucím křídla Ajurvédy oddělení Ayushi (Department of Ayurveda, Yoga & naturopath, Unani, Siddha and Homoeopathy).

Odborné ocenění: Cena Vaidya Shiromani Ward za výjimečné služby v oblasti Ajurvédy, udělena odborem Ayushi, vládou Indie.

Odborné dovednosti: Specialista na očistu Panchkarma a jógu, specializace na onemocnění způsobené amébami, artritidu, diabetes melitus, bronchiální astma, vysoký krevní tlak, rakovinu, předčasné stárnutí a další chronická onemocnění.