Paměť a koncentrace

Tip
1 425 Kč –9 %
foto1
1 425 Kč –9 % 1 284 Kč
Skladem

Balíček s obsahem 3 produktů pro podporu a zlepšení nervové soustavy, psychiky, paměti a koncentrace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček s obsahem produktů Brahmi, Ashwagandha a Gotu Kola byl sestaven speciálně pro podporu a zlepšení nervové soustavy, psychiky, zapomnětlivosti, koncentrace a celkové paměti.

Balíček "Paměť a koncentrace" je dle ajurvédy vhodný při:

  • Alzheimerově nemoci
  • Parkinsonově nemoci
  • Roztroušené skleróze
  • Epilepsii
  • nervozitě, nespavosti, stresu, depresi a vyčerpání

Brahmi
Brahmi je věky v ajurvédě používaná bylina pro zlepšení špatné paměti, nedostatku koncentrace a zapomnětlivosti. Brahmi zlepšuje paměť několika způsoby. Zvyšuje schopnost udržet něco v paměti stejně jako schopnost vzpomenout si. Je také velmi užitečná při léčbě mnoha mentálních poruch. Pravidelné užívání pomáhá při stresu, úzkosti, srovnání krevního tlaku, halucinacích a epilepsii. Je jedním z nejlepších přírodních doplňků a nejužitečnější mezi bylinami podporujícími paměť.

Ashwagandha
Poskytuje výživu pro mozek a umožňuje mu správně a výkonněji fungovat. Stimuluje růst axonů a dendritů nervových buněk. Zlepšuje mentální schopnosti, schopnost si zapamatovat a zlepšuje koncentraci. Je výborným protistresovým tonikem.

Gotu Kola
Gotu Kola podporuje cirkulaci krve. Tato vlastnost se v ajurvédě využívá například při potřebě lépe prokrvit mozek, ale i na zlepšení cirkulace krve při nedokrvování končetin, či při křečových žilách. Zachovává mozkové funkce, podporuje koncentraci. Používá se i jako prevence před psychickým vyčerpáním.

 

Balíček "Paměť a koncentrace" obsahuje:

1x Kapsle Brahmi (Standardizovaný extrakt z rostliny Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri, Brahmi) v poměru 10: 1, potah kapsle z celulózy rostlinného původu.)

1x Kapsle Ashwagandha (100% standardizovaný extrakt v poměru 10:1 z rostliny Withania somnifera Dunal (čeleď Solanaceae) známé jako indický ženšen s obsahem 1,5% witanolidů, potah kapsle je z celulózy rostlinného původu.)

1x Kapsle Gotu Kola (500 mg standardizovaného extraktu z rostliny Centella asiiatica (3% asiatikosidů), potah kapsle z celulózy rostlinného původu.)

1 kapsle obsahuje až 500 mg standardizovaného extraktu bez přídavných látek.

Doporučené kombinace s balíčkem "Paměť a koncentrace" dle ajurvédy:

Kurkumín - onemocnění doprovázená záněty (například zánět nervů), ztuhlosti a bolesti.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMBO BALÍČKY
Hmotnost: 1 kg