Rumogin5, 500mg 60 kapslí

475 Kč –3 %
rumogin5
475 Kč –3 % 459 Kč
Skladem (>5 ks)

Ztuhlé klouby a svaly

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle RumoGin5 obsahují vysoce účinný extrakt z kurkumy, Boswellie a zázvoru obohacený o extrakt z černého pepře a dlouhého pepře.V ajurvédě se využívá synergický efekt těchto bylin a koření především při léčbě zánětlivých onemocnění kloubů a páteře. Také se používá k rozpuštění endotoxinů známých v ajurvédě pod pojmem AMA, které se projevují především tíhou, únavou a ztuhlostí kloubů a svalů.
Kurkuma má příznivý vliv na normální činnost jater, krevní oběh, imunitní systém, nervovou soustavu, dýchací systém, stav pokožky i stav kloubů. Přispívá také k duševní pohodě.
Pepř podporuje celkovou imunitu lidského organismu. Má protizánětlivé vlastnosti. Piperin zvyšuje absorbci kurkuminu a tím výrazně zefektivňuje jeho protinádorový efekt.
Zázvor napomáhá odstranit toxiny z těla. Pomáhá při zažívacích potížích, zmírňuje plynatost. Obsahuje látku gingerol, která působí proti rakovinovým buňkám tlustého střeva.
Boswellia serrata obsahuje nejméně 15 různých triterpenových boswellových kyselin. Výzkum ukázal, že tyto kyseliny dokáží bojovat se zánětem, což vysvětluje popularitu této rostliny při léčbě různých typů akutních i chronických zánětů, boswellia zároveň redukuje otok.
Dlouhý pepř se v ajurvédské medicíně používá ke spalování toxinů. Dále na posílení žaludku a podporu trávení. Rovněž příznivě ovlivňuje funkci plic a průdušek.


Doporučení: RumoGin5 zahřívá tělo, zvyšuje DOSu Pitta. Při již zvýšené Pitta dóše (zvýšený oheň v těle) doporučujeme kombinovat s kapslemi AMALAKI.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícesložkové
Hmotnost: 0.2 kg