Bolest a ztuhlost kloubů

Tip
950 Kč –9 %
Foto6
950 Kč –9 % 856 Kč
Skladem

Balíček s obsahem 2 produktů pro úlevu od ztuhlosti, bolesti a únavy kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček s obsahem produktů Rumogin5 a Boswellia-Curcumin byl sestaven speciálně pro úlevu od ztuhlosti, bolesti a únavy kloubů.

Balíček "Bolest a ztuhlost kloubů" je dle ajurvédy vhodný při:

  • artritidě
  • bolestech kloubů
  • ztuhlosti, únavě a těžkosti kloubů
  • zánětlivých onemocněních kloubů a páteře

Rumogin5
Kapsle RumoGin5 obsahují vysoce účinný extrakt z kurkumy, boswellie a zázvoru obohacený o extrakt z černého pepře a dlouhého pepře. V ajurvédě se využívá synergický efekt těchto bylin a koření především při léčbě zánětlivých onemocnění kloubů a páteře. Také se používá k rozpuštění endotoxinů známých v ajurvédě pod pojmem AMA, které se projevují především tíhou, únavou a ztuhlostí kloubů a svalů. 

Doporučení: RumoGin5 zahřívá tělo, zvyšuje dóšu Pitta. Při již zvýšené dóše Pitta (zvýšený oheň v těle) doporučujeme kombinovat s kapslemi Amalaki Rasayan.

Boswellia-Curcumin
Boswellia-Curcumin je účinnou kombinací protizánětlivých bylin. Obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia Serrata a extrakt z oddenku Kurkumy, který obsahuje až 95% kurkuminoidů. Jsou jedním z nejúčinnějších doplňků při léčbě artritidy. O Boswellii i kurkuminu existuje mnoho studií, které potvrzují jejich protizánětlivý efekt bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Balíček "Bolest a ztuhlost kloubů" obsahuje:

1x Kapsle Rumogin5 (Standardizovaný extrakt z kurkumy v poměru 7:1 (200 mg), ze zázvoru v poměru 6:1 (150 mg), z pryskyřice Boswellie s obsahem min. 65% kyseliny boswellové (100 mg), z černého pepře v poměru 6:1 (25 mg) a z dlouhého pepře v poměru 4:1 (25 mg), potah kapsle z celulózy rostlinného původu.)

1x Kapsle Boswellia-Curcumin (Standardizovaný extrakt z pryskyřice rostliny Boswellia Serrata v poměru 10:1 (250 mg), z oddenku kurkumy v poměru 10:1 (250 mg), potah kapsle z celulózy rostlinného původu.)

Doporučené kombinace s balíčkem "Bolest a ztuhlost kloubů" dle ajurvédy:

Amalaki - snížení dóši Pitta (zvýšený oheň v těle)

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMBO BALÍČKY
Hmotnost: 1 kg